چرا هر کسب و کاری نیازمند وبسایت است ؟

آیا کسب و کار بدون وب سایت دارید؟

تیم ما دلایل مقاومت شما را درمقابل داشتن وب سایت می داند: “وقت ندارید”، “به اندازه کافی کار دارید و نیاز به وب سایت ندارید”، ” اهل تکنولوژی نیستید”، “طراحی وبسایت گران است”. واقعیت این است که نیازی نیست اهل تکنولوژی باشید. داشتن یک سایت حرفه ای برای کسب و کار شما می تواند ارزان و آسان باشد و کسب و کارتان را برایتان راحتر و آسان تر کند. نداشتن وب سایت هزینه مالی و زمانی برای شما خواهد داشت.

۸۱٪ از افراد قبل از تصمیم گیری در مورد خرید و فروش در یک کسب وکار یا خدمات در اینترنت جستجو می کنند. یعنی ۲۵٫۹۲ میلیون نفر هستند که کسب و کار ها را به صورت آنلاین جستجو می کنند. با این وجود ۴۶% کسب و کارها فکر می کنند نیاز به وب سایت ندارند.

دلایل نیاز هر کسب و کار به وبسایت :

۱- داشتن وبسایت مشتریان جدیدی را به سمت کسب و کار شما جذب می کند و باعث می شود درآمد بیشتری کسب کنید.

برای بار دوم این آمار را یادآوری می کنیم: ۸۱٪ از افراد قبل از تصمیم گیری برای خرید، مشاغل یا خدمات آنلاین را تحقیق می کنند. اگر وب سایتی ندارید، هیچ فرصتی برای گرفتن سهمی از این بازار ندارید.

حتی اگر به وب سایت خود دسترسی نداشته باشید، وب سایت شما همیشه و در هرزمان در دسترس است. وب سایت شما به عنوان حامی همیشه فعال شما در طول و خارج از ساعات اداری عمل می کند.

۲-با داشتن وب سایت به سادگی اعتبار فوری به کسب و کار خود دهید.

مشتریان قرن ۲۱ شکاک هستند. درحقیقت، ۵۶% مردم نظر داده اند که به یک تجارت بدون وب سایت اعتماد نمی کنند. داشتن یک وب سایت خوب، فورا اعتبار شما را به عنوان یک کسب و کار قانونی افزایش می دهد.

وب سایت می تواند به شما کمک کند تا تخصص و موقعیت خود را بهتر نشان دهید. وب سایت می تواند یک ابزار درجه یک برای دیده شدن در بین تعداد زیادی از رقیبان شما باشد.

۳- در آن حد که شما فکر می کنید سخت یا گران نیست.

برای ساخت وب سایت نیازی به فناوری اطلاعات ندارید. تیم طراحی وب سایت ما فرآیندهای ثبت نام بسیار ساده دارد که این روند را سریع برای شما انجام می دهند.

این می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد. وب سایت ها نسبت به هر نوع تبلیغات دیگر بازگشت سرمایه بیشتری دارند. اگر قصد دارید کسب وکار خود را به بازار عرضه کنید، وب سایت باید اولویت اول شما باشد.

با گذشت زمان، با سرمایه گذاری نسبتاً کم می توانید وب سایت کسب و کار خود را به حرکت در آورید و برند خود را بسازید. علاوه بر این، هزینه مشاغل قانونی و مالیات حذف می شود.

۴- داشتن وب سایت باعث صرفه جویی در زمان شما می شود.

حتی اگر شما با ایمیل، تماس گرفتن، یا فرستادن پیام  ارتباط های کسب و کار خود را انجام می دهید، برقراری ارتباط با مشتریان زمانی زیادی را صرف می کند. وب سایت شما می تواند با ارائه پاسخ به سوالات متداول مشتریان، در زمان شما صرفه جویی کند. پس می توانید زمان خود را صرف کارهای با ارزش تر کنید.

۵- موقعیت خود را مشخص کنید و برندسازی کنید.

وب سایت جایی برای پیام رسانی شماست. درک آنلاینی از کسب و کار شما را شکل می دهد. به روشی که کانالهای رسانه های اجتماعی شما قادر به ارائه آن نیستند.

وب سایت به شما این امکان را می دهد موقعیت خود را در بازار مشخص کنید تا مشتری دقیقی را که به دنبال آن هستید را پیدا کنید.

وب سایت باعث می شود تا مشتریان شما به صورت آنلاین (گاه مثبت و گاه منفی) نظر دهند. این نظرها چگونه بر کسب و کار شما تاثیر می گذارد؟ ۷۰%کاربران به نظرات مشتریان دیگر باور می کنند. با ارسال توصیفات مثبت با نظرات منفی غلبه کنید.

طراحی وبسایت خود را به تیم ما بسپارید . برای سفارش طراحی سایت و مشاهده نمونه کار های ما کلیک کنید

بطورخلاصه، شما برای کسب وکار خود به یک وب سایت نیاز دارید. که داشتن آن کارسختی نیست. بنابراین، با اینکه اعتقاد داریم هر شخص به یک وب سایت نیاز ندارد، ولی هر کسب و کاری نیازمند یک وب سایت است. یک مانع بسیار کوچک و ارزان برای ورود به دنیای اینترنتی وجود دارد که منجر به فرصتی گسترده برای رشد کسب وکار شما می شود.

اگر دنبال کاری برای رشد کسب و کارتان هستید، ساخت وب سایت را اولویت اول خود قرار دهید.

یک وب سایت بهتر داشتن کار آسانی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.